Biz Kimiz?

Assan Panel yetkili bayiliğini,2004 yılından bu yana şirketimiz yönetim kurulu başkanı M.Suat Değirmencioğlu önderliğinde başarı ile devam ettrimektedir.Bu birliktelik sonucu sayısız başarılı projeye imza atılmıştır. Kurulduğu Günden Bu Yana Sektörden Gelen Taleplere Bağlı Olarak, Çelik Konstrüksiyon Yapılar, Çatı Kaplamaları, Cephe Kaplamaları, Isı İzolasyonları, Ses İzolasyonları, Su İzolasyonları, slot up toptenreviews laptop Prefabrike Sanayi Yapıları, Polikarbon Levha Sistemleri Ve İnşaat-Taahhüt İşleri ile Yapı Kimyasalları Branşında Başarılı Faaliyetlerine Devam Etmektedir. 2012 yılından itibaren Prefabrike Konut sektöründe faaliyetlere başlamıştır.

Faaliyetlerinde, Kalite Ve Hizmette Sınır Tanımamayı Kendisine Misyon Edinen Firmamız, Sektörlerinde Artik Birer Dünya Markası Haline Gelmiş Olan Assan Panel A.S. , MMK Metalurji A.Ş. , VEFA Group A.Ş. gibi Firmaları Kendisine Çözüm Ortağı Olarak Seçmiştir.

Bünyesinde Mimar, İnşaat Mühendisi, Jeoloji Mühendisi Ve İşletmeci Gibi Üst Yönetim Kadrosunun Yanı Sıra İşlerinde Uzman Personelleri ile Bölgesinde Lider Firma Olan Çatısan, Kurulduğundan Beri Yurtiçinde Ve Yurt dışında Faaliyetlerinde Milyonlarca Metre Kare işlere imza atmıştır. Her Türlü Çatı Kaplama Malzemeleri, İzolasyon Malzemeleri Ve Yapı Kimyasallarının Toptan Ve Perakende Satışını da Gerçekleştirmektedir.

Misyon

Çatısan Çatı İzolasyon Demirçelik Doğalgaz slot up toptenreviews laptop Akaryakıt Taşımacılık İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Değirmencioğlu önderliğinde 2004 Yılında Kurulmuştur. Kurulduğu Günden Bu Yana Sektörden Gelen Taleplere Bağlı Olarak, Çelik Konstrüksiyon Yapılar, Çatı Kaplamaları, Cephe Kaplamaları, Isı İzolasyonları, Ses İzolasyonları, Su İzolasyonları, Prefabrike Sanayi Yapıları, Polikarbon Levha Sistemleri Ve İnşaat-Taahhüt İşleri ile Yapı Kimyasalları Branşında Başarılı Faaliyetlerine Devam Etmektedir. 2012 yılından itibaren Prefabrike Konut sektöründe faaliyetlere başlamıştır.

custom essay